“Крива спица” представя … Видео репортаж

Видео материалът е любезно предоставен от Ивайло Джалдети.


More Mountain Biking Videos >>

Благодарение на…

Велоклуб “Крива спица” сърдечно благодари на всички свои приятели и партньори, помогнали за организацията и провеждането на шампионата “Тепе mini-DH”.

Специални благодарности на:

  • Община Пловдив, програма “Пловдив за младите”, за организационно и финансово партньорство,
  • г-н Даниел Панев, за осигуряване на награден фонд в размер на 3000лв,
  • RAM bikes и Веломания за изобилието от предметни награди за участниците,
  • магазин “Вело 2009″ за специални предметни награди в шампионатното класиране,
  • отново RAM bikes за Big Air Bag Session забавата,

И разбира се, най-големи благодарности на безстрашните и усмихнати състезатели, които демонстрираха смело каране и силен характер! Пожелаваме успех и приятно каране напред ;-)

Победителите в шампионата

Честито на победителите в крайното шампионатно класиране!

Категория “Живете”

място Nr. Име 1ви
кръг
2ри
кръг
3ти
кръг
общо
1 1 Ева Димитрова – чета++/София 200 200 200 600
2 6 Надя Попова – BIKES CENTER/София 160 160 140 460
3 4 Маргарита Димитрова – Крива Спица/Пловдив 110 125 125 360

Категория “Ази”

място Nr. Име 1ви
кръг
2ри
кръг
3ти
кръг
общо
1 5 Микаел Памукчиев – КК “Исполин”/Габрово 200 160 160 520
2 8 Мартин Ненчев – /Плевен 0 200 200 400
3 7 Антонио Денков – /София 160 140 0 300

Категория “Буки”

място Nr. Име 1ви
кръг
2ри
кръг
3ти
кръг
общо
1 9 Нури Нури – /Хасково 160 200 110 470
2 2 Владислав Ингелски – PIRATKA DH /Ловеч 125 160 160 445
3 1 Йоан Нейчев – /София 140 140 125 405

Категория “Веди”

място Nr. Име 1ви
кръг
2ри
кръг
3ти
кръг
общо
1 12 Михаил Банов – SPR Team/Пловдив 200 200 200 600
2 9 Иван Гиргинов – SPR Team/Пловдив 160 140 160 460
3 31 Богдан Андреев – RAM Bikes/София 125 160 140 425

Категория “Глагол”

място Nr. Име 1ви
кръг
2ри
кръг
3ти
кръг
общо
1 42 Николай Стоянов – Drag Racing /София 125 160 200 485
2 37 Боби Крумов – RAM Bikes/Плевен 90 200 160 450
3 29 Любомир Недялков – SPR Team/Пловдив 200 85 140 425


Пълно класиране по точки

Първенците от Трети кръг

Поздравления за най-бързите състезатели за деня:

Категория “Живете”

място Nr. Име по-добро време точки
1 1 Ева Димитрова – чета++/София 01:05.44 200
2 8 Илинда Евтимова – RAM Bikes/София 01:07.18 160
3 6 Надя Попова – BIKES CENTER/София 01:13.41 140

Категория “Ази”

място Nr. Име по-добро време точки
1 8 Мартин Ненчев – /Плевен 00:58.90 200
2 5 Микаел Памукчиев – КК “Исполин”/Габрово 01:08.20 160
3 10 Явор Димитров – /В.Търново 01:20.14 140

Категория “Буки”

място Nr. Име по-добро време точки
1 14 Йордан Генчев – /Пловдив 00:59.00 200
2 2 Владислав Ингелски – PIRATKA DH /Ловеч 01:01.37 160
3 16 Мартин Георгиев – Горгона/В.Търново 01:03.17 140

Категория “Веди”

място Nr. Име по-добро време точки
1 12 Михаил Банов – SPR Team/Пловдив 00:49.59 200
2 9 Иван Гиргинов – SPR Team/Пловдив 00:51.28 160
3 31 Богдан Андреев – RAM Bikes/София 00:51.32 140

Категория “Глагол”

място Nr. Име по-добро време точки
1 42 Николай Стоянов – Drag Racing /София 00:51.27 200
2 37 Боби Крумов – RAM Bikes/Плевен 00:51.97 160
3 29 Любомир Недялков – SPR Team/Пловдив 00:52.01 140


Пълно класиране от Трети кръг.

Времена форлойфъри – Трети кръг

Най-добрите времена на форлойфърите от Трети кръг:

ф8 0:48,28 Росен Ковачев
ф0 0:49,24 Калин Рахнев
ф9 0:50,32 Димитър Гайдов
ф1 0:50,93 Руси Славов
ф21 0:52,65 Венцислав Луканов
ф16 0:55,88 Симеон Стоилов
ф18 0:57,21 Софияди Чакравардая
ф20 0:57,70 Ростислав Нгуен
ф19 1:06,31 Александър Николов

Трети кръг – програма

Програма за Трети кръг – 18.04.2010:

8:00-10:00 – Регистрация и раздаване на номера

9:00-12:00 – Тренировъчни спускания

12:30-14:00 – Първо състезателно спускане

14:00-15:30 – Второ състезателно спускане

16:00-17:00 – Награждаване

Организаторите си запазват правото за промяна в програмата.

Регистрация за Трети кръг

Регистрацията за трети кръг продължава.
Крайният срок е 14 април – сряда.

Напомняме, че регистрацията през сайта е задължителна и регистрации на място не се приемат.

Ако при регистриране за втори кръг сте се регистрирали и за трети – няма нужда от повторна регистрация. Може да направите проверка в списъка с регистрирани участници.

Времена форлойфъри – Втори кръг

Най-добрите времена на форлойфърите от Втори кръг:

Росен Ковачев 00:55,12
Димитър Гайдов 00:54,92
Венцислав Луканов 00:59,22

Напомняме, че най-доброто време за деня е на победителя в категория “Веди” и временен водач в шампионатното класиране в същата категория – Михаил Банов – 00:54.11

Резултати – Втори кръг

Класиране от Втори кръг.

Временно класиране по точки след втори кръг.

Регистрация за Втори и Трети кръг.

Регистрацията за Втори и Трети кръг е отворена.

Крайният срок за регистрация за Втори кръг е 25 март – четвъртък.
Регистрации на място не се приемат.

Регистрацията е задължителна, независимо дали участникът се е състезавал на Първи кръг.

Припомняме, че таксите за участие са съответно:

  • Категории Веди и Глагол – 5 лв.
  • Категории Ази, Буки и Живете – без такса.